УКРАЇНА

00:38

26.04

Влада

Ющенко і Тимошенко об’єдналися в “Силу Народу”

0

Сьогодні о 12.00 лідер “Нашої України” Віктор Ющенко і лідер БЮТ Юлія Тимошенко підписали угоду про створення коаліції на виборах президента. Коаліція називається “Сила Народу”, повідомили «proUA» в прес-службі Віктора Ющенка.

В угоді йдеться про те, що біля керма країни перебуває стара бюрократія, яка не здатна й не хоче служити народові, державно мислити і ефективно діяти в національних інтересах. Учасники коаліції погодилися, що нинішня влада безповоротно втратила мандат народної довіри, відтак демократичні сили повинні змінити її. А для цього й створюється коаліція.

З метою об’єднання нації обидва блоки оголосили спільну програму дій з відродження України, першим кроком якого повинна стати перемога на виборах президента 31 жовтня 2004 року спільного кандидата від коаліції – Віктора Ющенка.

Документ передбачає, що майбутній президент України бере на себе відповідальність за побудову демократичної правової соціальної держави, сприяня створення у Верховній Раді нової більшості народних депутатів та формуванню нового уряду.

Головними цілями учасники коаліції вважають об’єднання народу навколо ідей справедливості, створення умов для збереження мов і традицій всіх національних меншин, розвиток культури, створення позитивного образу України у світі. В соціальних питаннях сприяти подоланню безробіття, зростанню заробітної плати до середньоєвропейського рівня, запровадженню справедливої системи пенсійного забезпечення громадян, поверненню втрачених заощаджень.

Учасники коаліції також вважають за необхідне покласти край існуванню політико-фінансових кланів в Україні та їх впливу на політику, реорганізувати податкову систему, систему правосуддя, забезпечити належне фінансування медицини, освіти, високотехнологічних галузей виробництва, навести лад у володінні та користуванні землею, впорядкувати сферу приватизації та встановити жорсткий державний контроль за діяльністю підприємств паливно-енергетичного комплексу та очистити силові структури від корупції та зв’язків з криміналітетом.

Коаліція “Сила Народу” виступає за проведення справжньої ефективної політичної реформи із внесенням змін до Конституції, що передбачатимуть виняткове право українського народу формувати державну владу, а органи місцевого самоврядування діятимуть на демократичних засадах, поєднуючи інтереси районів та областей з інтересами загальнодержавного розвитку.

Наразі в коаліцію “Сила Народу” входитимуть “Наша Україна” і БЮТ, однак коаліція може розширюватися за рахунок приєднання нових учасників. Нові учасники матимуть ті ж права і обов’язки, що й засновники коаліції.

Учасники коаліції обіцяють:

- за один рік ліквідувати наслідки правління кримінально-політичних кланів;

- за два роки вивести націю на нові обрії поступу та забезпечити простим людям гарантії роботи, навчання, медичної допомоги, стабільної матеріальної винагороди та пенсії;

- за п’ять років перетворити Україну на потужну, заможну, демократичну державу – майбутнього лідера центральноєвропейського регіону.

“В Україні досі не було при владі високопрофесійної, патріотичної команди, яка змогла б виконати програму відродження України, побудови демократичної, правової Української держави. Сьогодні така програма є. Є також політична команда і лідер, які здатні досягти визначених цілей та взяти на себе відповідальність за майбутнє України. Для перемоги просимо благословення в Бога і підтримки в нашого народу! Слава Україні!”, – такими словами завершується угода, яку підписали Ющенко і Тимошенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus