УКРАЇНА

22:20

22.01

матеріали по темі:

Влада

Трьох депутатів виключили з НАПУ

0

Народна аграрна партія України (НАПУ) виключила із своїх лав трьох народних депутатів - Зубця М.В. (група «Союз»), Засуху Т.В. (фракція «Трудова Україна»), Каратуманова О.Ю. (фракція СДПУ(о), повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Ці народні депутати - члени партії були обрані 31 березня 2002 року до Верховної Ради у багатомандатному окрузі (за партійними списками) і за підтримки регіональних партійних організацій Аграрної партії в мажоритарних округах, однак після виборів приєдналися до інших фракцій і депутатських груп.

Члени партії неодноразово нагадували депутатам про їхній обов’язок вести політичну діяльність у лавах фракції Аграрної партії України. По-перше, відповідно до Статуту, ставши народним депутатом, член партії «створює депутатські групи, фракції і об’єднання із депутатів - членів НАПУ у Верховній Раді». По-друге, аграрний сектор сьогодні потребує активної правової і фінансової підтримки, постійного політичного лобіювання інтересів села на законодавчому і виконавчому рівнях. Це під силу тільки численній і професійно авторитетній депутатській фракції.

Через два роки після виборів деякі народні депутати так і не виконали свій статутний обов’язок. VI позачерговий з’їзд НАПУ призначив крайній термін для входження депутатів у фракцію НАПУ у Верховній Раді - 24 червня. Депутати Зубець М.В., Засуха Т.В., Каратуманов О.Ю., які проігнорували цю вимогу, вважаються виключеними із партії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus