УКРАЇНА

11:07

22.05

Влада

«Остров» відмовилися друкувати і в Луганській області

0

Тижневик Остров вкотре відмовилися друкувати, цього разу в Луганській області, повідомляє «Трибуна».

18 червня тижневик Остров не вийшов вчасно з друку через порушення друкарнею газети «Донбас» своїх договірних зобов’язань. Відмову друкувати газету мотивували «технічними причинами». Знайти іншу друкарню в Донецькій області, яка б погодилася друкувати опозиційний тижневик, редакції не вдалося.

Тому 26-й номер газети був видрукуваний 30 червня в Луганську підприємством ТОВ «Пресс - експрес». Після ознайомлення зі змістом свіжого номера Острова директор підприємства Яна Журавльова в бесіді з редактором Євгеном Талишевим натякнула, що надалі для «такої» газети можливе збільшення вартості типографських послуг. І, дійсно, вже до кінця того ж таки робочого дня друкарня довела до відома видавця газети Остров, що у зв’язку з подорожчанням паперу і видаткових матеріалів собівартість виробництва газети підвищується на 20%, повідомили в редакції Острова.

Втім уже наступного дня, 1 липня, директор ТОВ «Пресс - експрес» Журавльова по телефону повідомила редакції, що не може продовжити ділове співробітництво з газетою Остров і не друкуватиме опозиційну газету «ні за які гроші». Причиною такої різкої зміни планів щодо нового замовника Я.Журавльова назвала вже традиційні «технічні причини», цього разу пов’язані з «переозброєнням підприємства».

Коли і в якій області України вийде чергове число тижневика Остров - поки не відомо. Наразі колектив редакції донецької газети шукає варіант реалізації свого конституційного права на друкування і поширення інформації за межами України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus