УКРАЇНА

18:59

25.04

Влада

Дипломати зможуть безмитно ввозити авто

0

Верховна Рада України прийняла закон, який пропонує звільнити від оподатковування при ввезенні на територію України транспортних засобів співробітниками дипломатичної служби, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За закон про внесення змін у деякі законодавчі акти, внесений народними депутатами Олександром Задорожнім і Сергієм Осикою (група «Демократичні ініціативи - Народовладдя»), у четвер проголосували 253 народних депутати, проти - 13 з 433, що зареєструвалися в сесійній залі.

Закон вносить зміни в Митний кодекс України, а також у закон «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення та оподатковування особистих речей, товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України».

Законом пропонується звільнити від оподатковування при ввезенні на митну територію України транспортних засобів кількістю одна одиниця, що ввозяться, пересилаються співробітниками дипломатичної служби, які перебували за кордоном у довгострокових відрядженнях або на дипломатичній службі терміном не менше одного року і повертаються в Україну.

Крім того, відповідно до закону, товари, призначені для офіційного (службового) користування представництв іноземних держав і міжнародних організацій в Україні підлягають декларуванню митним органом і пропускаються в Україну в режимі імпорту (з відповідними наслідками щодо можливості відчуження без сплати збору).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus