УКРАЇНА

17:35

24.04

Влада

Недержавні підприємства не випускатимуть зброю

0

Верховна Рада має намір заборонити недержавними підприємствам виробляти зброю і боєприпаси. За законопроект «Про внесення змін у деякі закони України» (про діяльність з розробки і виготовлення озброєнь, військової техніки тощо) у першому читанні проголосували 313 депутатів при необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Законопроект передбачає внесення змін в закон України «Про підприємництво», відповідно до якого право на виробництво озброєнь і боєприпасів одержать тільки державні підприємства.

Законопроект передбачає, що за окремими рішеннями Кабінету Міністрів виробляти озброєння і боєприпаси можуть підприємства інших форм власності.

Законопроект також припускає ліцензування виробництва і ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення.

Законопроект також припускає ліцензування торгівлі спеціальними засобами, зарядженими речовинами сльозоточивої і дратівної дії, засобами індивідуального захисту та активної оборони.

Законопроект передбачає ліцензування розробки, виробництва, реставрації, модернізації, реалізації та утилізації військового озброєння, військової техніки, боєприпасів і комплектуючих до них.

Нагадаємо, що в березні Комітет Ради з питань промислової політики і підприємництва рекомендував парламенту дозволити суб’єктам підприємництва недержавної форми власності виготовляти військову зброю, боєприпаси до неї і проводити з нею інші операції за умови ліцензування цього виду діяльності.

Спеціальну і військову техніку в Україні випускають близько 1,5 тис. компаній.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus