УКРАЇНА

06:05

23.05

Влада

Росія проти вступу України до НАТО?

0

Росія є головним гарантом збереження суверенітету країн пострадянського простору, вважає голова комітету Держдуми у справах СНД і зв’язках із співвітчизниками Андрій Кокошин.

«Ми ставимося вкрай негативно до розширення НАТО на Схід за рахунок інших країн пострадянського простору. Сьогодні Росія є головним гарантом реального суверенітету держав СНД», - заявив Кокошин на прес-конференції в четвер.

За його словами, негативне ставлення до розширення НАТО на Схід пояснюється тим, що держави СНД, що вступили до НАТО, втратять частину свого суверенітету, повідомляє «Українська правда» .

«Із вступом до НАТО країна втрачає частину свого суверенітету, і якщо країни ЄС мають стійку традицію державності, перехворіли проблемами націоналізму, то в країнах пострадянського простору зовсім інша ситуація», - відзначив Кокошин.

При цьому, на його думку, тільки Росія є «найбільш зацікавленою державою в зміцненні суверенітету країн СНД», зокрема України.

«Росія найбільш зацікавлена в українському суверенітеті. Нам потрібно мати стабільного, надійного партнера. Це винятково важливо для розвитку двосторонніх партнерських відносин і рішення багатьох найважливіших міжнародних проблем», - підкреслив Кокошин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus