УКРАЇНА

14:53

26.05

Влада

«Новий канал» вибачився за Нагієва

0

«Новий канал» вжив заходів для запобігання в майбутньому ситуацій, на зразок тієї, що склалася з програмою «Окна з Дмитрием Нагиевым», що вийшла в ефір 1 червня. Про це повідомляє «Украинская правда», посилаючись на прес-службу «Нового каналу».

«За некоректний сюжет «Новий канал» вибачився перед своїми телеглядачами у вигляді біжучого рядка під час демонстрації наступних випусків програми і на корпоративному сайті каналу», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також у договір між «Новим каналом» і телекомпанією ТНТ, у якої він закуповує цю програму, були внесені зміни, « що дозволяють виключати з демонстрації ті чи інші випуски програми відповідно до українського закону про мораль».

Також канал повідомляє, що було призначено нового редактора програми, а сам канал розглядає можливість переносу програми на більш пізній час.

«Новий канал» відкритий для будь-якої дискусії і готовий обговорювати важливі проблеми, що існують на українському ТВ», - зазначено в повідомленні.

«На жаль, вульгарність, хамство, жорстокість, порнографія, непрофесіоналізм, непатріотичність і дурість в українському телеефірі нерідко користуються приголомшливим глядацьким успіхом і часто мають цілком як би «пристойну» і нескандальну форму, не викликаючи ніякого обурення», - йдеться в повідомленні.

«Новий канал» також заявляє про готовність вести розмову про професійні і моральні стандарти телебачення як із суспільством так і з професіоналами в галузі ТВ.

«Таке обговорення вже давно йде як у Європі, так у Росії. В Україні ці розмови часто мають характер не більш, ніж емоційних сплесків, без обговорення проблеми рейтингів і моралі по суті», - зазначає прес-служба каналу.

Нагадаємо, Національна рада з телебачення і радіомовлення вимагає від телекомпанії «Новий канал» вибачитися перед глядачами за показ програми «Окна» с Дмитрием Нагиевым», що пройшла 1 червня. На думку Нацради, один із сюжетів у програмі, показаної «Новим каналом» 1 червня, ображає національну гідність українців і провокує національну ворожість.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus