УКРАЇНА

01:56

25.05

Влада

Бюджет найбільше втратив через пріоритетні території

0

Найбільш динамічно зростають втрати бюджету від застосування податкових пільг в спеціальних економічних зонах (СЕЗ) та територіях пріоритетного розвитку (ТПР). Про це «proUA» повідомили в департамент контрольно-перевірочної роботи Державної податкової адміністрації.

Такі висновки департамент зробив після перевірок щодо контролю за діяльністю суб’єктів СЕЗ/ТПР за 2003 рік та п’ять місяців 2004 року.

За результатами проведених перевірок на 204 підприємствах виявлено порушення податкового та валютного законодавства, в тому числі на 21 підприємстві встановлено порушення правомірності застосування податкових пільг. Всього за результатами проведених перевірок зазначеної категорії платників до бюджету з урахуванням штрафних санкцій та пені донараховано 49,7 млн. грн., в тому числі податку на прибуток – 35,9 млн. грн., податку на додану вартість – 6,8 млн. грн., інших донарахувань – 7,0 млн. гривень.

За січень–травень 2004 року року податковими органами здійснено 111 перевірок суб’єктів СЕЗ та ТПР, за результатами яких виявлено порушення податкового законодавства та донараховано 21,8 млн. гривень.

Нагадаємо, що метою запровадження в Україні спеціальних економічних зон (СЕЗ) та територій пріоритетного розвитку (ТПР) було залучення інвестицій у пріоритетні галузі виробництва для створення нових робочих місць, впровадження нових технологій, модернізації діючого виробництва. Також СЕЗ та ТПР створювалися для розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, збільшення поставок на внутрішній ринок високоякісних товарів та послуг, створення сучасної виробничої, транспортної та ринкової інфраструктури, ефективного використання природних ресурсів. Закони України для підприємств, які здійснюють діяльність у СЕЗ і ТПР, надають значні податкові пільги.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus