УКРАЇНА

12:30

20.06

Влада

Асоціація міст висунула вимоги майбутньому Президенту

0

Асоціація міст України і громад вимагає від майбутнього Президента скасувати чинність Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних і міських глав», що вводить вибори до місцевих рад від партій, - повідомляють «Українські Новини».

Про це говориться в зверненні Асоціації міст України до майбутнього Президента, оприлюдненому на засіданні секції середніх і малих міст Асоціації 30 червня. На цьому засіданні був присутній Прем’єр-міністр України Віктор Янукович.

Асоціація також вважає за необхідне формувати державний бюджет на 2005 рік, виходячи з принципу: 50% усіх бюджетних надходжень держави повинні залишатися в бюджетах місцевого самоврядування.

Асоціація також вимагає скасувати обов’язкове обслуговування місцевих бюджетів через Державне казначейство, що, на думку Асоціації, суперечить Конституції.

Нагадаємо, що на початку квітня Верховна Рада прийняла закон «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних і міських глав», яким увела вибори в міські, районні й обласні ради від політичних партій на пропорційній основі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus