УКРАЇНА

13:16

22.05

Влада

Всесвітній банк допоможе українській енергетиці

0

Всесвітній банк може відкрити Україні кредитну лінію на 250 млн. доларів США для підтримки інвестиційних програм в енергетиці, повідомляє портал «Паливно-енергетична політика» .

Про це йшлося під час переговорів міністра палива та енергетики Сергія Тулуба і керівника департаменту енергетики та інфраструктури Всесвітнього банку Пітера Томпсона. Сторони обговорили реформи в паливно-енергетичному комплексі, зокрема створення Енергетичної і Вугільної компаній. При цьому представники банку заявили про готовність надати фінансову підтримку для адаптації української енергосистеми до роботи в паралельному режимі з енергосистемою країн Європи (UCTE).

Нагадаємо, що в листопаді 2003 року Мінпаливенерго повідомило, що планує почати паралельну роботу енергосистеми України з UCTE у 2006-2008 роках, припинивши водночас спільну роботу з російською енергосистемою.

Зараз майже вся українська енергосистема працює паралельно з енергосистемою Росії, за винятком ділянки в трьох західних областях України, яка включає Бурштинську теплову електростанцію компанії «Західенерго» і працює паралельно з UCTE.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus