УКРАЇНА

23:20

19.06

Влада

Відбувся фестиваль одного фільму імені Азарова

0

Сьогодні журналіст Юрій Луканов презентував свій документальний телевізійний фільм “Портрет мафії у жіночому інтер’єрі”, в якому показав авторську точку зору на конфлікт між Державною податковою адміністрацією України та видавничим і поліграфічним центром “Такі справи”. Про це повідомляє «УНІАН».

Згідно з фабулою фільму, конфлікт між “Такими справами” та ДПА виник через публікацію видавничим центром у період виборчої парламентської кампанії 2002 року брошури “Невиконане замовлення” про нинішнього лідера БЮТ Юлію Тимошенко. Автор півгодинного фільму, зокрема, нагадує, що замовника публікації Валентина Романова було засуджено до 6,5 років ув’язнення, а його справа носила “відверто політичний характер”. Луканов звертається до політиків, особливо до Тимошенко, з проханням посприяти справедливому вирішенню цього питання.

У стрічці звучить музика українського гурту “Брати Гадюкіни”.

Як повідомляє ІМІ, головні ролі у фільмі виконали Сергій Данилов, голова видавничого і поліграфічного центру «Такі справи», він же – хрещений батько, який дуже любить чистоту, а тому постійно відмиває брудні гроші. У ролях: Олександр Данилов, генеральний директор «Таких справ» – рідний брат хрещеного батька, зрадник Батьківщини, Іван Лозовий – адвокат мафіозної родини, зрадник США, Олег Шиканов, співзасновник підприємства – вийшов на заслужений відпочинок, а також Людмила Жильцова, представник «кримінальної» родини у Вільнюсі.

У якості призу журналіст Юрій Луканов отримав символічний чек на суму 196900 млн. гривень від «Азаровбанку». Саме таку суму Державна податкова адміністрація України інкримінувала ВПЦ «Такі справи», звинувачуючи їх у відмиванні грошей.

За словами Луканова, він стане повноправним власником цих грошей за однієї умови – він повинен знайти ці гроші, адже податківцям цього зробити свого часу так і не вдалося. За словами автора фільму, наразі за показ ніби-то конкурують УТ-1 та “Інтер”.

Фільм знімався з грудня 2003 року по травень 2004 року, і його заздалегідь запланована презентація зовсім випадково випала на день, коли Державна податкова інспекція Шевченківського району в місті Києві 23 червня 2004 року письмово повідомила “Такі справи”, що оголошена раніше перевірка, за висловом заступника голови ДПІ Тихонова, “вважається недоцільною”.

Нагадаємо, що за позовом литовського інвестора “Таких справ” − ЗАТ “Tokios Tokelės” − конфлікт між українськими підприємцями і ДПА розглядається Міжнародним центром вирішення інвестиційних спорів. Центр ухвалив Ордер №1, згідно з яким державні органи України на період розгляду цієї справи повинні призупинити усі провадження щодо підприємства “Такі справи”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus