23.07

Влада

Євро-2004: Російську збірну оштрафували за грубість

0

Збірну Росії оштрафували на 14 тисяч швейцарських франків за неспортивне поводження футболістів на Євро-2004. Такі санкції застосував контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА за велику кількість попереджень, отриманих гравцями збірної Росії на чемпіонаті Європи в Португалії.

Нагадаємо, що 20 червня збірна Росії перемогла збірну Греції з рахунком 2:1, але в ході зустрічі відразу шість її футболістів одержали жовті картки. Французький арбітр Жіль Вессьєр попередив Романа Шаронова, Олександра Анюкова, Андрія Каряку, Дмитра Аленичева, Владислава Радімова і В’ячеслава Малафєєва.

Усього за три матчі групового етапу росіяни спромоглися одержати 2 червоні, 13 жовтих карток, шість з яких були показані в заключному турі - у зустрічі з греками.

Цю інформацію підтвердив гендиректор Російського футбольного союзу (РФС) Олександр Тукманов. За його словами, КДК УЄФА наклав на російську сторону окремий штраф у розмірі п’ять тисяч швейцарських франків за інцидент із журналістом і шоуменом Отаром Кушанашвілі, який спробував вибігти на поле в перерві матчу Росія-Португалія.

Крім того, УЄФА оштрафувала Болгарію на п’ять тисяч швейцарських франків за поводження болільників, які закидали поле ракетами після поразки від італійців.

На дві тисячі швейцарських франків було оштрафовано шведів, чиї шанувальники вибігли на поле після закінчення матчу Швеція - Данія, нічия в якому забезпечила обом командам вихід у чвертьфінал.

Футбольну федерацію Франції буде покарано за те, що команда Жака Сантіні без поваги поставилася до розкладу чвертьфінальної зустрічі з греками - ця справа розглядатиметься в середу.

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА оштрафувала Футбольну федерацію Португалії (ФФП) на 9900 євро за порушення регламенту про спортивну форму - у матчі з росіянами 16 червня на амуніції господарів ЄВРО-2004 була недозволена реклама. ФФП подала апеляцію, а слухання цієї справи пройде у п’ятницю в Лісабоні, після чого Апеляційна інстанція УЄФА ухвалить свій вердикт.

За матеріалами Newsru.com, РІА «Новости»

Джерело: proUA