УКРАЇНА

18:40

20.05

Влада

Урегульована діяльність теплоенергокомпаній

0

Верховна Рада врегулювала комбіноване виробництво теплової й електричної енергії (когенерацію) і використання енергетичного потенціалу, що скидається. Про це повідомляють «Українські Новини».

За прийняття закону проголосувало 385 депутатів. Цей документ регулює відносини між державою, виробниками електроенергії, які використовують когенераційні технології й енергетичний потенціал, що скидається, та компаніями-енергопостачальниками. Чинність закону поширюється на кваліфіковані когенераційні установки, що були введені в експлуатацію після 1 січня 2003 року.

Крім того, Верховна Рада відмовилася дозволити списання і взаєморозрахунки боргів за куплену, але не оплачену електроенергію. За законопроект «Про заходи, спрямовані на забезпечення стабільного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» проголосував лише 221 депутат при необхідних 226.

Законопроект передбачав реструктуризацію кредиторської, дебіторської і податкової заборгованості державних компаній - виробників і постачальників та споживачів електроенергії, а також можливість часткової оплати суми заборгованості.

Верховна Рада також має намір увести до 1 травня 2005 року обмеження на примусове стягнення боргів енергокомпаній. За прийняття в першому читанні законопроекту «Про забезпечення стабільної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу» проголосувало 242 депутати при необхідних 226.

Законопроект передбачає заборону до 1 травня 2005 р. на арешт банківських рахунків енергокомпаній. Законопроект передбачає також заборону на примусове відчуження майна підприємств паливно-енергетичного комплексу в процесі ведення справи про їхнє банкрутство.

Нагадаємо, що в квітні 2004 року Верховна Рада відмовилася ввести мораторій на примусове стягнення боргів енергокомпаній.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus