УКРАЇНА

10:53

27.05

Влада

Ще один комітет Ради заступився за Тимошенко

0

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Комітетові з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендувати народним депутатам відхилити проект постанови про давання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримку й арешт Юлії Тимошенко як неприйнятний. Про це заявив член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Шкіль, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами Шкіля, крім того Комітет рекомендував Голові парламенту повернути це подання в Генпрокуратуру як таке, котре не містить конкретних фактів і доказів здійснення Ю.Тимошенко громадсько-небезпечних дій і не відповідає чинному законодавству і Регламентові ВР.

За словами А.Шкіля, під час голосування за це рішення 4 члени комітету утрималися, інші 12 – проголосували «за».

А.Шкіль також нагадав, що остаточне рішення щодо подання Генпрокуратури відносно Ю.Тимошенко ухвалить профільний - регламентний комітет ВР. За словами депутата, при регламентному комітеті створено робочу групу, що вивчає це питання.

При цьому А.Шкіль виразив сумнів із приводу того, що подання буде розглянуто на поточній сесії ВР, до кінця якої залишилося три пленарних дні. Він також повідомив, що сьогодні на засіданні Погоджувальної ради ніхто з депутатів не порушував питання про те, щоб «укинути» це подання до сесійної зали в обхід регламентного комітету. На думку А.Шкіля, «інтрига буде збережена на осінь».

Відповідаючи на питання журналістів, А.Шкіль також повідомив, що ідея з відставкою Генерального прокурора Геннадія Васильєва «висить у повітрі», однак, за його словами, факт закінчення сесії на поточному тижні не дає можливості зібрати необхідну кількість підписів за відставку Генпрокурора.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus