УКРАЇНА

20:48

22.05

Влада

Україна запрошує Румунію на переговори з питання Дунаю

0

Міністерство закордонних справ пропонує румунській стороні провести переговори щодо захисту навколишнього середовища дельти ріки Дунай 6 липня в Києві. Про це журналістам повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський, - передають «Українські Новини».

Україна пропонує провести двосторонні консультації з метою комплексного розгляду питань, пов’язаних зі станом навколишнього середовища дельти Дунаю, зокрема щодо проблематики, пов’язаної з будівництвом Україною каналу «Дуна - Чорне море».

За словами Лубківського, переговори мають ще раз засвідчити відкритість української сторони і її готовність до співробітництва у питанні збереження навколишнього середовища Дунаю.

Лубківський підкреслив, що у випадку відмови румунської сторони від конструктивного діалогу Україна вважатиме необґрунтованими заяви про те, що вона відмовляється від співробітництва.

Як повідомлялося, у вівторок минулого тижня МЗС України заявив про намір України і Румунії провести двосторонні консультації з питання будівництва каналу «Дуна - Чорне море» 8 липня.

Раніше Президент України Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів створити робочу групу спільно з урядом Румунії для того, щоб обговорити будівництво каналу «Дуна - Чорне море», у тому числі його екологічні аспекти.

Румунія стурбована будівництвом Україною каналу «Дуна - Чорне море».

У травні Міністерство транспорту почало будівництво глибоководного судноплавного каналу «Дуна - Чорне море» по гирлу Швидке.

Гирло Швидке є частиною заповідника, що входить до світової мережі біосферних резервів ЮНЕСКО, а також до складу водно-болотних угідь міжнародного значення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus