УКРАЇНА

00:38

12.12

Влада

Результатами виборів у Полтаві задоволені не всі

0

Екс-кандидат у депутати Верховної Ради в окрузі №151 Полтавської області, голова обласної організації Української народної партії Олександр Кулик просить Центральну виборчу комісію визнати вибори недійсними і скасувати рішення про визнання переможцем виборів голови «Полтавагаз» Олексія Лелюка, повідомляють «Українські Новини».

«Існує достатньо доказів, щоб визнати вибори недійсними», - сказав Кулик.

За словами Кулика, на виборах відбувався масовий підкуп виборців, а Лелюк під час передвиборної агітації використовував службове становище.

Раніше Кулик неодноразово звертався з цього приводу в окружком з відповідними скаргами, але окружком відмовився на них реагувати.

25 червня суддя Шишацького районного суду Юрій Колос прийняв на розгляд позовну заяву довіреної особи Кулика про визнання виборів недійсними і виніс постанову тимчасово заборонити ЦВК видавати Лелюку посвідчення депутата - до розгляду позову по суті.

Зокрема, Лелюк і ЦВК одержали із суду телеграми і повістки про судове засідання, призначене на вівторок, 29 червня.

У позові йдеться про порушення Лелюком деяких статей закону «Про вибори народних депутатів України": п. 10 ч. 3 ст. 49 і в ч. 16 ст. 56, відповідно до яких забороняється надавати виборцям безоплатні послуги і матеріальні цінності, а також залучати для передвиборної агітації підлеглих кандидатові осіб, службовий транспорт, зв’язок, устаткування, приміщення тощо.

За словами Кулика, у позові зібрано безліч фактів, друкованих, фото- і відеозаписів про порушення Лелюком цих статей, а також живі свідки його передвиборних порушень.

Також у позові йдеться, що раніше невідомий виборцям Лелюк почасти виконував і обіцяв безоплатну установку газових лічильників і газифікацію сіл, ремонт водонапірних башт, дахів, лікарень, розвезення пасажирів за рахунок «Полтавагазу», фінансування спортсменів, церков, юридичних послуг виборцям, кредитів тощо.

Як повідомлялося, 23 червня Центвиборчком затвердив постанову окружкому округу №151 Полтавської області про визнання Лелюка переможцем на виборах.

За даними Центвиборчкому Лелюк набрав 32,86%, або 29,302 тис. виборців, Кулик зайняв 2 місце - 22,24%, або 19,875 тис. голосів виборців.

Вибори в Раду в окрузі №151 відбулися 20 червня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus