УКРАЇНА

13:11

22.05

Влада

МЗС: Україна вітає передачу влади в Іраку

0

Україна вітає передачу влади уряду Іраку і розглядає цю історичну подію як відправну точку у процесі реалізації прагнень іракського народу до розбудови нового, процвітаючого і демократичного Іраку, заснованого на принципах верховенства закону і поваги до прав людини. Як повідомляють «Факти, ICTV», про це йдеться у заяві МЗС України щодо передачі влади уряду Іраку, яку зачитав сьогодні на брифінгу керівник прес-служби МЗС України Маркіян Лубківський.

“Ми сподіваємося, що уряд Іраку виконає покладене на нього відповідальне завдання трансформації Іракської держави та суспільства на шляху до формування демократичних інститутів та економічного відродження Іраку”, - йдеться в заяві.

Україна переконана, що народ Іраку згуртується навколо уряду країни і за участю усіх громадських і політичних сил розбудує Іракську державу, яка служитиме зростанню добробуту, підтриманню добросусідських відносин та стане активним учасником регіонального співробітництва на Близькому Сході.

Україна підтверджує свою готовність і надалі брати участь у міжнародних зусиллях, спрямованих на надання Іраку допомоги у питаннях підтримання стабільності та забезпечення безпеки у цій країні і відбудови національної економіки та інфраструктури відповідно до резолюції ради безпеки ООН 1546 (2004), йдеться у заяві.

Як повідомлялось, передача влади іракському урядові відбулася на два дні раніше ніж було заплановано. Церемонія за участю тепер уже колишнього голови коаліційної адміністрації Пола Бремера і вищих діячів нового іракського уряду пройшла в Багдаді в понеділок вранці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus