УКРАЇНА

10:42

27.05

Влада

Рада сьогодні обговорюватиме питання виборців і їхніх прав

0

Верховна Рада у вівторок розгляне проекти законів про «Державний реєстр виборців» і «Про гарантії виборчих прав громадян».

Крім цього, депутати розглянуть нову редакцію Лісового Кодексу України, законопроект «Про Державну кримінально-виконавчу службу України», проект закону «Про статус і процесуальні та соціальні гарантії слідчих України».

На сьогодні заплановано розглянути 56 законопроектів.

Загалом, Верховна Рада розгляне 153 законопроекту на нинішньому пленарному тижні, що відбудеться з вівторка по п’ятницю. З 153 законопроектів 2 внесені Президентом Леонідом Кучмою як першочергові.

Як повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин під час погоджувальної ради, велика частина законопроектів на цьому тижні буде присвячена податковій сфері.

Також, на цьому тижні депутати мають намір розглянути проекти адміністративно- процесуального і кримінально-процесуального кодексів і повернутися до розгляду житлового і господарського кодексів, повідомляють «Українські Новини».

Володимир Литвин запропонував у середу провести не тільки ранкове, але і вечірнє пленарне засідання, а в п’ятницю не розглядати законопроекти, а провести урочисте закриття нинішньої сесії парламенту.

Литвин додав, що в середу або четвер Рада також має розглянути законопроекти «Про внесення змін до Закону України «Про центральну виборчу комісію"», після цього, лідери декількох фракцій підтримали пропозицію Литвина провести в середу повний пленарний день, а представник фракції Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Ігор Шурма запропонував кожний пленарний день на цьому тижні продовжити як мінімум на 1 годину, щоб устигнути розглянути якнайбільше питань порядку денного.

Голова комітету із закордонних справ Станіслав Сташевський закликав депутатів також на цьому тижні розглянути кілька питань щодо ратифікації міжнародних угод, зокрема, ратифікувати україно-японську угоду про надання Україні кредиту на 200 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus