УКРАЇНА

21:26

21.05

Влада

Медведчуки хотіли зробити банкрутом «Трускавецькурорт»?

0

Депутат Верховної Ради Олександр Стоян звинуватив із трибуни парламенту керівника адміністрації президента Віктора Медведчука і заступника глави Державної податкової адміністрації Сергія Медведчука в намірі зробити банкрутом ЗАТ «Трускавецькурорт» (Львівська область) для його наступної приватизації. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами Стояна, Віктор і Сергій Медведчуки ініціювали численні невмотивовані перевірки «Трускавецькурорту» податковою інспекцією Львівської області. При цьому неодноразово продовжувалися терміни цих перевірок.

Стоян вважає, що мета Медведчуков – довести «Трускавецькурорт» до банкрутства і передати в державну власність для подальшої приватизації на свою користь. «Медведчуки поклали око на «Трускавецькурорт», – сказав Стоян.

За даними «Трускавецькурорту», податкова інспекція Львівської області перевіряє компанію із жовтня минулого року, а перевірка податкової інспекції, що мала завершитися 5 липня, без пояснення причин продовжена на два місяці.

Заступник генерального директора «Трускавецькурорту» з медичних питань Володимир Яцюк сказав, що за увесь час перевірок податкова інспекція не змогла знайти порушень податкового законодавства «Трускавецькурорт». За словами Яцюка, податкова інспекція перевіряє у хворих документи, що підтверджують право на перебування в санаторіях «Трускавецькурорту».

Яцюк також сказав, що співробітники податкової інспекції опечатують склади з продуктами, що ускладнює співробітникам «Трускавецькурорту» вчасно готувати їжу для хворих.

ЗАТ «Трускавецькурорт» поєднує 7 санаторіїв у Трускавці. Найбільшими акціонерами «Трускавецькурорту» є ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» і Рада об’єднання профспілок Львівської області.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus