УКРАЇНА

01:03

12.12

Влада

Стретович: Тимошенко переслідують за політику

0

Комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Комітетові Ради з питань депутатської етики залишити подання Генеральної прокуратури на притягнення депутата Юлію Тимошенко до кримінальної відповідальності без розгляду в сесійній залі і відправити документ назад до Генпрокуратури. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимир Стретович звинуватив Генеральну прокуратуру в безпідставній спробі притягнути Юлію Тимошенко до кримінальної відповідальності за спробу організації хабара. Стретович сказав, що Генпрокуратура намагається переслідувати Тимошенко за політичними мотивами. За словами Стретовича, Комітет нарахував 11 причин, з яких подання має бути відправлено назад до Генпрокуратури.

Депутат розповів, що комітет Ради з боротьби з організованою злочинністю і корупцією виявив процедурні порушення в поданні Генпрокуратури на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності. Зокрема, подання Генпрокуратури не підписано генеральним прокурором Геннадієм Васильєвим. За словами Стретовича, Васильєв тільки підтримав подання слідчого Генпрокуратури на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності.

За словами Стретовича в поданні йдеться про те, що Тимошенко особисто передала Володимиру Боровкові 125 тисяч доларів готівкою для передачі суддям Верховного Суду. У зв’язку з цим Стретович вважає, що саме судді ВР мають або довести, або спростувати показання Боровка.

Стретович також заявив, що Генпрокуратура не провела експертизи відеозаписів, які вона вважає речовим доказом спроби Юлії Тимошенко організувати давання хабара суддям Київського апеляційного і Верховного судів. Крім того, за словами депутата, Генпрокуратура не допитала суддів, яким колишній помічник Тимошенко Володимир Боровко нібито намагався дати хабара. Крім того, він також сказав, що Генпрокуратура не має у своєму розпорядженні купюр чи їхнього опису, які Тимошенко нібито передавала через Боровка суддям.

Нагадаємо, що Генпрокуратура просила Раду дати згоду на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності за організацію давання хабара. За словами Васильєва, слідство довело три епізоди передавання грошей суддям з метою закриття кримінальних справ щодо корпорації «Єдині енергетичні системи України».

19 травня 2004 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Тимошенко за спробу давання хабара. Тимошенко у відповідь заявила, що це провокація і попросила Генпрокуратуру порушити кримінальну справу проти Боровка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus