УКРАЇНА

06:22

28.05

Влада

Господарський процесуальний кодекс не прийняли

0

Сьогодні Рада відмовилася прийняти Господарський процесуальний кодекс. Депутати розглядали три проекти кодексу, повідомляють «Українські Новини». За проект закону «Господарський процесуальний кодекс України», запропонований Кабінетом Міністрів, у першому читанні проголосували 219 депутатів при необхідних 226. Рада ухвалила рішення направити цей проект кодексу на повторне перше читання. Це рішення підтримали 336 депутатів.

Рада також відмовилася прийняти в першому читанні два проекти Господарського процесуального кодексу, запропоновані депутатами Миколою Гапочкою, Миколою Онищуком і Олександром Єдіним, а також депутатом Віктором Мусіякою.

Законопроекти Господарського процесуального кодексу спрямовані на врегулювання ведення судових процесів у господарських судах з урахуванням положень Цивільного і Господарського кодексів.

Зараз діє Господарський процесуальний кодекс, ухвалений Радою у 1991 році, який не враховує положень Цивільного і Господарського кодексів.

Цивільний кодекс набрав сили з 1 січня; Рада ухвалила Цивільний кодекс у новій редакції в січні 2003 року, погодившись із зауваженнями Президента Леоніда Кучми.

Господарський кодекс набрав сили з 1 січня, у січні 2003 року Рада повторно ухвалила Господарський кодекс, погодившись із зауваженнями Кучми.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus