УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

Картини Градобанку знову стали держвласністю

0

Верховна Рада знову передала в державну власність колекцію картин збанкрутілого Градобанку, яка перебувала у заставі в Національному банку, повідомляють «Українські Новини».

Ухваливши закон «Про передачу колекції образотворчого мистецтва в державну власність» у новій редакції, Верховна Рада, зокрема, погодилася з пропозицією президента вилучити із законопроекту норму, згідно з якою передбачалося погасити заборгованість Градобанку перед НБУ до кінця 2005 року за рахунок держбюджету.

Наприкінці листопада ВР передала колекцію картин збанкрутілого Градобанку, яка перебувала в заставі в Нацбанку, в держвласність. Рада також зарахувала цю колекцію до державної частини Музейного фонду України з постійним збереженням у Національному художньому музеї Києва.

Оскільки всю колекцію розмістити в цьому музеї неможливо, Рада прийняла рішення у 2004 році передбачити в державному бюджеті кошти на будівництво нового музейного корпуса.

З метою компенсації збитків НБУ від заборгованості Градобанку, що виникнуть в результаті виконання цього закону, вирішено розробити механізм компенсації цих збитків з держбюджету на період до кінця 2005 року.

У березні НБУ запропонував Раді затвердити передачу колекції картин Градобанку в держвласність.

На початку листопада Кабінет Міністрів запропонував Раді передати колекцію в державну власність.

Градобанк збанкрутував у 1996 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus