УКРАЇНА

20:37

21.06

Влада

Кучма: «Наша Україна» залишилася по той бік барикад

0

Президент Леонід Кучма розкритикував блок «Наша Україна» за те, депутати, які входять в нього, відмовилися проголосувати за проект політичної реформи №3207-1. Про це повідомляють «Українські Новини».

«Наша Україна» знову залишилася по той бік барикад», – сказав Кучма. Президент сказав, що «Наша Україна» запевняла, що підтримає цей проект закону, але жоден з депутатів блоку не підтримав його при голосуванні в Раді.

Кучма також звинуватив «Нашу Україну» в тому, що блок зацікавлений не проводити політреформу. «Що їм вигідно, щоб далі залишалося протистояння влади в Україні, тому що головне завдання реформи – створити діючу владу», – сказав президент. Він наголосив, що політреформа необхідна: «Я це (політреформу) через своє серце пропустив», – сказав президент.

Учора «Наша Україна» відмовилася підтримати проект закону №3207-1, хоча раніше заявляла про готовність його підтримати, якщо він буде винесений як єдиний проект реформи і в ньому будуть враховані поправки блоку. За цей законопроект проголосували 118 депутатів.

Водночас Верховна Рада все-таки попередньо схвалила інший законопроект – №4180, за який проголосували 276 депутатів при необхідних 226.

Конституційний суд назвав законопроект №4180 ідентичним неприйнятому у квітні 2004 року законопроекту №4105. Представники опозиції у зв’язку з цим заявляли, що голосування за проект №4180 – нелегітимне. Відповідно до Конституції протягом однієї сесії не можна двічі виносити на голосування той самий законопроект про зміни до Основного закону.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus