УКРАЇНА

22:23

22.05

Влада

Мороз: Луценка не виключатимуть з партії

0

Юрій Луценко не буде виключений з партії. Про це заявив лідер СПУ Олександр Мороз, коментуючи заяву свого однопартійця Йосипа Вінського, повідомляє «УНІАН».

Мороз підкреслив, що “навіть натяку такого не було” і додавши, що “у нас все гаразд”. Нагадаємо, що вчора Вінський не виключив можливості виключення Луценка із фракції СПУ у зв’язку з його заявою щодо відкликання голосу за попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції №4180. Він підкреслив, що конституційна реформа - “це для нашої партії принципова позиція”, тому “це питання розглядатиметься у фракції”.

Водночас Луценко заявив, що вчора на засіданні політради партії питання про його виключення не ставилося. При цьому він зазначив, що в партії відносини побудовані на демократичних засадах і дозволяється мати різні точки зору. “У нас не домагаються такого однодумства, яке є лише на кладовищі”, - підкреслив Луценко.

Пояснюючи свою позицію, чому він відкликав свій голос під законопроектом про внесення змін до Конституції (№4180) Луценко сказав, що його в залі не було і його карткою проголосували, а він не може підтримати законопроект, який передбачає запровадження в дію змін до Конституції до президентських виборів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus