УКРАЇНА

11:34

24.04

Влада

Україна внесла свої пропозиції стосовно реформування ООН

0

24 квітня у м.Бангкок (Таїланд) заступник Міністра закордонних справ України Володимир Хандогій взяв участь у зустрічі представників країн-членів „Мережі лідерів на підтримку реформи ООН”, на якій пропозиції щодо можливих шляхів активізації взаємодії країн, представлених у Мережі, задля реформування та підвищення ефективності діяльності ООН, повідомили «proUA» в прес-службі МЗС.

Згідно повідомлення, у ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання порядку денного ООН, зокрема розширення Ради Безпеки та вдосконалення методів її роботи, боротьби з міжнародним тероризмом, адміністративної реформи, зміцнення ЕКОСОР та сектору розвитку. Особливу увагу було приділено важливості пришвидшення початку роботи Комісії з миробудівництва та формування Ради ООН з прав людини.

„Мережа лідерів на підтримку реформи ООН” була створена за ініціативи чинного Прем’єр-міністра Швеції Йорана Перссона. До її складу, крім України та Швеції, запрошені також глави держав та урядів 12-ти країн світу - Аргентини, Великобританії, Габону, Єгипту, Індії, Індонезії, Канади, Мексики, Нігерії, ПАР, Таїланду, Туреччини. Основною метою діяльності Мережі є сприяння реформуванню Організації Об’єднаних Націй.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus