УКРАЇНА

00:35

23.05

Влада

Генпрокуратура визнала правдивість публікації The Independent?

0

Генеральна прокуратура заявила, що оприлюднення британською газетою The Independent матеріалів кримінальної справи щодо вбивства Георгія Гонгадзе створило реальну небезпеку для окремих людей, причетних до розслідування. Тепер Генпрокуратура вирішує “питання про порушення кримінальної справи за фактом розголошення даних досудового слідства”, повідомили «proUA» в прес-службі цього відомства.

Фактично, це має означати, що британська газета дійсно писала правду і спиралася на матеріали слідства. Водночас, за твердженнями слідчих, інформація, наведена на сторінках часопису, викривляє дійсний перебіг подій, заводячи суспільство в оману, – повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Генпрокуратура також стверджує, що публікація негативно вплинула на перебіг розслідування. Водночас вся країна стала свідком успіхів ген прокурора геннадія Васильєва, який лише через два дні після критичної публікації в британській газеті зміг знайти вбивцю Гонгадзе, який також нібито причетний до відтинання голів іншим громадянам.

Наразі слідчо-оперативна група категорично спростовує причетність будь-кого із своїх працівників до витоку інформації, яку оприлюднено британською пресою. Правоохоронці заявляють, що вони однаково напружено та цілеспрямовано працювали і продовжують професійно працювати над розкриттям цього злочину як при колишніх так і при чинному генпрокурорі.

“Запевняємо, що справа розслідується відповідно до затвердженого слідчо-оперативною групою плану з урахуванням всіх без винятку висунутих версій, в тому числі і щодо причетності до вбивства Гонгадзе окремих працівників правоохоронних органів. Ми категорично спростовуємо наявність будь-якого тиску на слідчих та негативного впливу на хід розслідування справи”, – йдеться у заяві слідчо-оперативної групи, наданій до прес-служби Генеральної прокуратури України.

Прес-служба Генпрокуратури заявила також, що, таким чином, твердження публікації про можливе “гальмування” Генеральною прокуратурою розслідування у справі Георгія Гонгадзе не мають жодних підстав і розцінюються як чергова зумисна спроба завдати шкоди повному, всебічному та об’єктивному розслідуванню.

Нагадаємо, що сьогодні вдова Георгія Гонгадзе Мирослава заявила, що не бачить підстав вірити заяві Генпрокуратури про затримання громадянина К., який нібито причетний до вбивства Георгія. “Я не маю підстав довіряти на слово теперішньому Генеральному прокурору Геннадію Васильєву”, – підкреслила вона і додала, що усім відомо, «що він великий майстер знаходити підставних вбивць». За її словами, якщо громадянин К. існує і він був справді причетний до виконання цього злочину, то доказом цього може стати знайдене місце схованки голови Георгія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus