УКРАЇНА

14:40

24.05

Влада

Службу в армії можуть скоротити до року

0

У 2005 році термін строкової служби може бути скорочений з 18 до 12 місяців. Про таку можливість сьогодні з трибуни Верховної Ради заявив міністр оборони Євген Марчук, повідомляє «УНІАН».

За словами міністра, протягом 2003-2004 років виконано комплекс заходів, пов’язаних із створенням умов для проходження військової служби за контрактом. В якості приклада Марчук розповів про переобладнання 11 казарм під комфортабельні гуртожитки, а також збільшення за останні два роки утримання військовослужбовців за контрактом, в середньому, на 70%. Він сказав, що наразі в ЗСУ за контрактом служать вже 42 тисячі осіб. “Ці заходи дають підстави для зменшення терміну служби військовослужбовців строкової служби з 18 до 12 місяців уже у 2005 році”, – сказав Марчук.

Водночас міністр зазначив, що існує багато проблем під час переходу на контрактну службу, а тому велика кількість військових-контрактників після завершення контракту відмовляються продовжувати його. Серед причин Марчук назвав невисоке грошове утримання, а також психологічні проблеми взаємовідносин між контрактниками та військовими строкової служби. Водночас Марчук підкреслив, що не зважаючи на це Збройні Сили з часом стануть повністю перейдуть на професійну основу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus