УКРАЇНА

01:13

26.05

Влада

Біженців в Україні поменшало

0

Кількість біженців в Україні, Росії, Білорусі та Молдові значно зменшилася за останні кілька років завдяки натуралізації, тобто отриманню громадянства чи виду на проживання. Такого висновку дійшов депутат Парламентської Асамблеї Ради Європи Тадеуш Івінський, доповідь якого обговорюватиметься на сесії ПАРЄ у п’ятницю, повідомляє «Німецька хвиля».

Тадеуш Івінський вважає, що Україна і ще три країни СНД зробили значний поступ у наближенні до міжнародних норм законодавства стосовно біженців і переміщених осіб. Водночас Києву та Москві нагадують про те, що вони не ратифікували Європейську конвенцію з національностей, яка забороняє дискримінацію біженців.

За доповіддю Івінського, асамблея має закликати Україну та інші країни суворо дотримуватися принципів міжнародного права щодо захисту біженців і переміщених осіб. Депутат нагадує, що в Україні не існує державної допомоги шукачам притулку чи біженцям, також немає державної програми інтеграції та фінансованих державою курсів мов для біженців.

Парламентарій вказує, що хоча інститут прописки в Україні формально скасовано, доступ до багатьох соціальних служб і медичних установ, як і раніше, залежить від прописки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus