УКРАЇНА

10:11

25.05

Влада

Кучма захистив українців від шуму

0

Президент Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму». Як повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Закон забороняє з 22:00 до 8:00 голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворюючою апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, влаштовувати салюти, феєрверки, використовувати піротехнічними засобами в дворах будинків, у житлових будинках, гуртожитках, готелях, а також у громадських місцях, серед іншого - у закладах розважального й ігорного бізнесу.

Забороняється також проводити ремонтні роботи, що супроводжуються шумом, з 21:00 до 8:00 у робочі дні, а у святкові і неробочі дні - цілодобово. Також передбачається, що такі ремонтні роботи можуть проводитися у вихідні дні за узгодженням із сусідами.

Законом передбачено надання дозволу на гранично припустимі рівні шуму, що виникають під час роботи машин, механізмів, устаткування, інструментів, а також користуватися звуковідтворюючою апаратурою і музичними інструментами в концертних і танцювальних залах, на відкритих площадках, у ресторанах, кафе, барах.

За порушення зазначених вимог закон передбачає накладення штрафу розміром від 85 до 2550 грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus