УКРАЇНА

06:05

23.05

Влада

ЦВК пропонують регламентувати теледебати

0

Громадська рада зі свободи слова та інформації пропонує Центральній виборчій комісії (ЦВК) затвердити Положення про проведення теледебатів під час виборів Президента в 2004 році, повідомляють «Українські Новини».

Про це сказав депутат Ради, голова Комітету зі свободи слова та інформації Микола Томенко під час круглого столу «Якими бути теледебатам кандидатів у Президенти?».

Громадська рада розробила проект Положення про порядок проведення передвиборних теледебатів під час виборів Президента в 2004.

Томенко сказав, що проект положення буде поданий до Центвиборчкому для затвердження і буде доповнювати порядок роботи засобів масової інформації під час виборів Президента.

Відповідно до положення, теледебати організує Національна телекомпанія. Вони проводяться у переддень виборів або у день повторного голосування в прямому ефірі між 19 і 22 годинами. В одних теледебатах можуть взяти участь тільки 2 кандидати. Пари кандидатів і графік їхніх виступів визначає Центвиборчком жеребкуванням. Тривалість теледебатів - 90 хвилин, перед повторним голосуванням - 120 хвилин. Ведучий дебатів стежить за тим, як кандидати дотримуються правил теледебатів.

Томенко сказав, що зараз Громадська рада ще не визначила остаточно роль телеведучих. За його словами, у разі, якщо ведучий буде не тільки стежити за правилами, а і формувати програму теледебатів, те його кандидатуру необхідно буде погоджувати із самими кандидатами в Президенти.

Відповідно до проекту положення, телекомпанії не можуть переривати теледебати рекламою, анонсами своїх програм і повідомленнями спонсорів.

Нагадаємо, що в квітні парламентський комітет із свободи слова та інформації закликав ЦВК створити комісію з роботі ЗМІ під час кампанії по виборам Президента в 2004 році.

У лютому депутати Юрій Артеменко і Томенко запропонували Раді ввести обов’язкові теледебати кандидатів у Президенти в другому турі виборів.

Громадська рада зі свободи слова та інформації є постійним консультативним органом щодо співробітництва громадських організацій з Комітетом Верховної Ради зі свободи слова та інформації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus