УКРАЇНА

10:46

24.05

Влада

ЦВК створить реєстр виборців до 2006 року

0

Центральна виборча комісія має намір створити єдиний реєстр виборців протягом 1,5-2 років – до виборів 2006 року. Як повідомляють «Українські Новини», про це голова ЦВК Сергій Ківалов заявив під час відеоконференції ЦВК з окружною виборчою комісією виборчого округу №151 у Карлівці (Полтавська область), що відбулася 20 червня.

Ківалов сказав, що Верховна Рада вже запланувала в бюджеті кошти для створення реєстру, що допоможе уникнути помилок під час складання списків виборців. Проте, за словами Ківалова, списки виборців на президентських виборах будуть формуватися за старою системою. Він також наголосив, що головною проблемою виборів в окрузі №151, як і на довиборах в Одеській області в окрузі №136,виявилося неправильне складання списків виборців.

Голова окружкому 151-го округу Микола Супруненко також повідомив про проблему, коли виборці, прізвища яких відсутні в списках, звертаються за дозволом голосувати до суду, а з них вимагають оплату 8,5 гривні державного збору за розгляд позову. У зв’язку з цим Ківалов пообіцяв звернутися з проханням до Верховного Суду, щоб була можливість швидко і безкоштовно розглядати такі позови під час виникнення аналогічної проблеми на президентських виборах.

Ківалов також зазначив, що жителів віддалених сіл дільничні виборчі комісії мають забезпечити транспортом для проведення голосування чи взяття дозволу на голосування в суді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus