УКРАЇНА

13:14

22.05

Влада

Самбур і Воротнік знайшли собі нових «ворогів»

0

Керівник “Української правди” Олена Притула, колишній керівник радіо “Континент” Сергій Шолох, та журналіст Володимир Бойко стали відповідачами у новому позові Марії Самбур та Валерія Воротніка, повідомляє ІМІ.

Інтернет – видання “Українська правда” отримала нову позовну заяву від Марії Самбур та Валерія Воротніка. Цього разу серед відповідачів, до яких вони позиваються, відсутнє Інтернет-видання “Українська правда”. Натомість позивачі вирішили конкретизувати осіб, з яких вони стягатимуть кошти за образу честі та гідності та моральні страждання.

Так, відповідачами названі керівник “Української правди” Олена Притула, колишній керівник радіо “Континент” Сергій Шолох, та журналіст Володимир Бойко.

Сутність претензій редактора черкаської газети «Антена» Валерія Воротника і колишнього юриста Інституту масової інформації Марії Самбур у тому, що низка статей, зокрема, в “Українські правді” ніби то містить неправдиві відомості про них.

Фігуранти кількох публікацій “Української правди” Воротник i Самбур подали до Печерського мiсцевого суду Києва судовий позов, в якому вимагають вiд Інтернет-видання спростування відомостей, зокрема щодо їхньої причетності до закриття радiо «Континент», а також компенсації моральних збиткiв у розмiрi 10 тисяч гривень кожному.

Нове засідання у Печерському суді має відбутися сьогодні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus