УКРАЇНА

00:43

23.05

Влада

Сьогодні вибори в Полтавській області

0

У виборчому окрузі №151 Полтавської області сьогодні, 20 червня, вибори депутата Верховної Ради.

Як повідомив «Українським Новинам» голова окружної виборчої комісії Микола Супруненко, в окрузі №151 проживають 152,9 тис. осіб, які мають право виборчого голосу.

На двох виборчих дільницях №1, №4 і в окружній виборчій комісії з 12:00 почала працювати система відеоспостереження і встановлений прямий відеозв’язок для проведення відеоконференцій. Таким чином, Центвиборчком планує контролювати процес виборів, а також засідання дільничних виборчих комісій.

ЦВК на виборах в окрузі №151 зареєструвала 17 офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій. Серед спостерігачів - представники Канади, Швеції, Сполучених Штатів Америки, Норвегії, Нідерландів, Японії, а також представники Українського конгресового комітету, Національного демократичного інституту міжнародних відносин, Європейської комісії та американської громадської організації Freedom House.

Окружком округу №151 Полтавської області зобов’язав учасників дільничних виборчих комісій не враховувати видрукувані заяви виборців про голосування вдома. Про це заявив голова окружкому Микола Супруненко. За його словами, порушується стаття 67 закону про вибори депутатів Ради, відповідно до якої заяви про голосування за місцем проживання мають бути написані від руки.

Спостерігачі, серед яких члени коаліції громадських організацій «Свобода вибору» і Комітету виборців України, відзначають, що виборців, які підписали такі заяви, 10% від загальної кількості, серед іншого в Новосанжарському і Чутівському районах - 30-50%.

Супруненко прогнозує 60% явку виборців і в зв’язку з цим, на його думку, невраховані заяви про голосування вдома не зіграють особливої ролі при підрахунку голосів.

Супруненко також заявив, що члени дільничних виборчих комісій, заявлені від кандидатів у депутати Ради, підібрані непрофесійно. «Узяли з вулиці людей», - сказав він. У зв’язку з цим він прогнозує проблеми з оформленням протоколів під час підрахунку голосів через їхній непрофесіоналізм.

За даними Центральної виборчої комісії на 11.00 у 151-му виборчому окрузі в Полтавській області взяли участь у проміжних виборах народного депутата 14,36% виборців. Про це повідомляється на офіційному сайті ЦВК. На цей час виборчі бюлетені одержали 20,7 тис. осіб.

Усього в окрузі №151 обладнано 198 виборчих дільниць у Карлівському, Кобеляцькому, Машівському, Новосанжарському, Полтавському і Чутівському районах Полтавської області з центром округу в Карлівці.

На посаду депутата Ради в окрузі №151 Полтавської області претендує 18 кандидатів.

На проведення виборів депутата Ради в окрузі №151 з держбюджету виділено 876 тис. гривень.

Нагадаємо, що ЦВК призначив вибори депутата Ради в окрузі №151 на неділю, 20 червня, через дострокове припинення повноважень депутата Ради Івана Четверикова (фракція «Регіони України») у зв’язку з його смертю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus