УКРАЇНА

00:42

23.05

Влада

Комітет Стретовича доведе Васильєва до відставки

0

Член комітету Верховної Ради з боротьби з корупцією і організованою злочинністю Павло Ігнатенко заявив сьогодні в Донецьку, що за останні два дні членів комітету здивувало і розчарувало припинення будь-яких спроб «знайти нормальний діалог з прокуратурою і найвищим керівництвом силових органів», повідомляє «Остров».

За словами депутата, «у даному випадку комітет виявився в інформаційній і, навіть можна сказати, в усіх можливих формах ізоляції. Це, починаючи з прокуратури і МВС, і закінчуючи найпростішими речами, пов’язаними з діяльністю комітету, приїздами в регіони...».

Така ситуація виникла через ігнорування генеральним прокурором Геннадієм Васильєвим вимог парламентського комітету відзвітувати перед ним . У зв’язку з цим 17 червня голова комітету Володимир Стретович заявив про ініціювання ним збору підписів депутатів за відставку Васильєва.

Своєю чергою Володимир Стретович, який також перебуває в Донецьку, заявив: «Я не клоун, і початий процес буду доводити до кінця. Я буду доводити до свідомості громадян, і на цю камеру, що належить Генеральному прокурору – він там стоїть далеко за засновником цієї компанії – (телекомпанія “Київська Русь” – “Остров”) говорю, що генеральний прокурор, ви повинні звільнити місце, тому що ви служите пану, а не закону».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus