УКРАЇНА

06:13

23.05

Влада

По ТБ «крутять» тільки Кучму і Януковича

0

Експерти Академії української преси та Інституту соціології Академії наук називають президента Леоніда Кучму і прем’єр-міністра Віктора Януковича найбільш згадуваними політиками в телевізійних новинах у травні. Про це говориться у висновках дослідження Академії української преси та Інституту соціології Академії наук, повідомляє «Главред».

Експерти посилаються на результати контент-аналізу вечірніх програм новин телекомпаній «Студія «1+1», «Інтер», «Новий канал», «СТБ», ICTV і УТ-1 3-8 травня.

За даними експертів, у травні силові відомства були найбільш згадуваним політичним інститутом у теленовинах, Президент був на другому місці. Зокрема, силові відомства згадуються у 25% новин про Україну, Президент - у 21%.

Найбільш згадуваними політичними інститутами у травні були також місцеві органи влади (14%) і Кабінет Міністрів (12%). За період з жовтня 2003 року по травень 2004 найбільш згадуваним є Президент (23%).

У рейтингу уваги телеканалів до політиків лідирує також прем’єр-міністр Віктор Янукович (20% синхронів політиків за жовтень 2003 – травень 2004), далі йдуть голова Верховної Ради Володимир Литвин (12%) і міністр оборони Євген Марчук (8%).

Експерти зауважують, що поділ ефірного часу в новинах зміщено вбік представників більшості. «Поділ ефірного часу в новинах різко зміщено вбік... представників більшості... Частка лідерів лівих партій і опозиції не перевищує 4%», - говориться у висновках дослідження.

Експерти також відзначають різке збільшення частки ефірного часу, присвяченого держапарату, і зменшення частки часу, присвяченого опозиції. Так, у травні держапарату було присвячено 93% синхрону політиків, опозиції - 1%. У квітні ці цифри становили 23% і 19% відповідно. У березні - 48% і 25% відповідно.

У березні експерти Академії української преси та Інституту соціології Академії наук називали Президента Леоніда Кучму і прем’єр-міністра Віктора Януковича найбільш згадуваними політиками в телевізійних новинах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus