УКРАЇНА

22:23

22.05

Влада

Рада ухвалила закон про приватизацію держмайна

0

Верховна Рада ухвалила закон «Про формування конкурентних основ у процесі приватизації акцій (часток, паїв), що належать державі в майні юридичних осіб», упорядкувавши процедуру приватизації державного майна. За ухвалення закону, проект якого був внесений депутатами Василем Надрагою, Сергієм Матвієнковим і Валерієм Альошиним, проголосувало 235 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Закон встановлює особливості приватизації державних часток у статутних фондах підприємств, які відносяться до об’єктів приватизації групи «Є», що посідають монопольне положення на ринку України чи мають стратегічне значення для економіки.

Крім того, закон упорядковує процедуру приватизації підприємств, що мають податкову заборгованість. Зокрема покупцями державних часток у таких підприємствах можуть бути фізичні і юридичні особи. У випадку приватизації стратегічних підприємств чи монополістів Фонд державного майна має встановлювати щодо покупців кваліфікаційні вимоги.

Якщо на конкурс із продажу держмайна подається 1 заявка, ФДМ має продати його покупцеві за запропонованую ним ціною не нижче за стартову.

Нагадаємо, що ФДМ розробив програму приватизації на 2004-2006 роки після того, як Рада відмовилася ухвалити програму приватизації на 2003-2008 роки. У програмі приватизації на 2004-2006 роки відсутнє поняття «промислового інвестора», що, на думку ФДМ, має спростити процес приватизації в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus