УКРАЇНА

16:37

20.05

Влада

Чорномирдін: АН-70 – це справа честі

0

У Києві завершилася спільна робота російсько-української робочої групи з усунення недоліків у роботі літака АН-70. За підсумками роботи був підписаний протокол з організаційно-технічних питань виконання програми АН-70, повідомляє РІА «Новости».

У документі зафіксовано, що для подальшого проведення іспитів необхідно провести низку додаткових спецвипробувань і має бути підтверджена газо-динамічна стійкість роботи силової установки літака АН-70.

Сторони зобов’язалися відновити льотні випробування на аеродромах України і Росії тільки після позитивного висновку щодо усунення наявних недоліків.

Протокол підписали головком ВВС України генерал-лейтенант Ярослав Скалько і головком ВВС РФ генерал-полковник Володимир Михайлов, а також члени комісій. У момент підписання протоколу був присутній посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін.

Головком ВВС РФ зазначив, що «сторони знайшли взаєморозуміння з усіх проблемних питань - заперечень із двох сторін немає». І додав, що з сьогоднішнього дня протокол прийнято до виконання.

Головком ВВС України відзначив, що робота комісії спрямована на забезпечення безпеки польотів і усунення всіх наявних недоліків. «Робота зроблена величезна. В авіації простого немає... АН-70 буде жити. Недоліки є. Вони будуть усуватися», - відзначив Скалько.

Своєю чергою Віктор Чорномирдін сказав: «Я є винуватцем, підписавши документ щодо цього літака ще 1994 року. Підписували його у фанерному макеті цього літака. Літак має бути. Шлях його створення непростий, складний. В авіації повинна бути надійність. А надійність - це авторитет держави. Цей літак потрібний і Росії, і Україні. Він породжений не на одне десятиліття».

«Літак АН-70 - це справа честі двох держав. У нас є все, щоб літати на своїх літаках. Нехай у нас немає гарного автомобіля, але в нас є прекрасна авіація», - сказав Чорномирдін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus