УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Кірпа пояснив, навіщо він створив партію

0

Сьогодні міністр транспорту України Георгій Кірпа розповів журналістам, навіщо він вчора очолив щойно створену партію «Відродження», повідомляє «Обком».

Питання журналістів про особисту його участь у президентських виборах Кірпі не сподобалось, і він назвав його «нерозумним».

За словами Георгія Кірпи, партія «Відродження» створена для того, щоб «йти в ногу із сучасністю». Г.Кірпа як партійний начальник збирається «розвивати Україну на економічній основі» і не збирається «ні з ким воювати». Навіть участь у парламентських виборах 2006 року – не таке важливе завдання, щоб про нього замислюватися: Георгія Михайловича більше цікавить представництво в місцевих виборних органах, у яких уже зараз нараховується близько трьох тисяч працівників транспортної галузі.

Свою партію міністр позначив як «центристську» і наголосив, що буде на виборах-2004 підтримувати того кандидата, якого висуне парламентська «більшість».

Партія «Відродження» створена з ініціативи працівників транспортного комплексу і має центристський напрямок. Про це розповів у коментарі «Поступу» радник міністра транспорту з питань інформаційної політики Едуард Занюк. За його словами, до створення своєї партії транспортники йшли чотири роки.

«Діяльність нашої партії буде спрямована не під конкретну дату 2004-го або 2006 року, а на довгострокову перспективу. Ми хочемо мати своїх представників у законодавчих органах усіх рівнів - від районних рад до ВР. А чи розглядає Георгій Кірпа можливість своєї участі в президентських виборах, на даний момент у мене інформації нема», - сказав Занюк «Поступу».

Занюк розповів, що зараз продовжується робота над створенням регіональних організацій партії «Відродження», разом з тим зовнішній PR цієї політичної сили ще не здійснюється.

Він також сказав, що в партії сподіваються на вступ працівників транспортної сфери, а також на працівників інших галузей, «адже партія ставить перед собою багато соціальних питань, у вирішенні яких зацікавлені широкі кола населення».

Водночас, начальник Львівської залізниці Богдан Піх повідомив «Поступу», що на «Укрзалізниці» приблизно 600 тисяч працівників і 400 тисяч пенсіонерів. «Отже, у нас уже є біля мільйона потенційних членів партії. Але у «Відродження» прийдуть не тільки залізничники, а й автодорожники, авіатори і працівники інших сфер транспортної галузі», - сказав Піх. Він розповів, що має на руках уже близько однієї тисячі заяв на вступ до партії і серед них, за його словами, багато вчителів, медиків і директорів заводів. «Але ми не будемо приймати в партію всіх підряд. Ми будемо приймати тільки тих, хто вміє працювати і вже встиг показати себе в конкретних справах», - заявив Піх.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus