УКРАЇНА

13:15

22.05

Влада

Затверджено календарний план президентських виборів

0

Центральна виборча комісія затвердила календарний план проведення виборів Президента-2004. Відповідно до плану, партії і блоки мають висунути кандидатів на посаду Президента з 4 до 27 липня включно, повідомляють «Українські Новини».

До 1 серпня включно кандидат на посаду Президента або уповноважений представник мають подати документи в Центвиборчком для реєстрації кандидата, а до 3 серпня включно має бути подана повторна заява з виправленнями, якщо такі будуть потрібні.

Відповідно до плану, реєстрація кандидатів на посаду Президента закінчується 6 серпня включно, а до 11 серпня включно в газетах «Голос України» і «Урядовый кур’єр» повинен бути опублікований перелік кандидатів у Президенти.

Передвиборна агітація за кандидатів у Президенти починається наступного дня після реєстрації кандидата на посаду Президента Центвиборчкомом і закінчується в 24 години 29 жовтня.

План передбачає, що з 16 жовтня припиняється поширення інформації про результати опитування суспільної думки про кандидатів на посаду Президента.

Голосування на виборах Президента пройде 31 жовтня з 8 ранку до 20 вечора.

Результати виборів Президента мають бути визначені до 10 листопада включно, новообраний Президент має вступити на свою посаду до 13 грудня.

Календарний план також установлює терміни складання загального списку виборців, публікації розцінок на вартості ефірного часу, відкриття і закриття рахунків виборчих фондів кандидатів у Президенти і т.д.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus