20.10

Влада

Євро-2004: латиші програли чехам

0

Сьогодні відбувся перший матч у групі D Євро-2004. У першому матчі грали Чехія і Латвія. Матч закінчився з рахунком 2:1 - збірна Чехії виграла.

Суддя: Жиль Весcьєр (Франція)

Голи: Верпаковський, 45+1 (0:1). Барош, 73 (1:1). Хайнц, 85 (2:1)

Попереджень немає.

Чеська команда вважається одним з фаворитів чемпіонату, а латвійці за словами головного тренера Олександра Старкова, приїхали показати себе й повчитися. В цьому матчі грамотно продумана тактика гри в обороні з різкими контратаками в розрахунку на Верпаковського дала свої плоди.

Чехи спробували забити швидкий гол, однак латвійці впевнено відбили всі атаки, а в кінці першого тайму Прохоренков продерся лівим флангом, зробив вивірений пас у центр, де вже чатував Верпаковський. Він і забив перший гол у цьому матчі.

В другому таймі Карел Брюкнер у надії пробити Колінько випустив ще двох нападаючих і домігся успіху. Починаючи з 60-ї хвилини перевага цілком перейшла до чехів, але латвійці непохитно тримали оборону. Грім вдарив трохи пізніше. Поборскі обіграв відразу трьох суперників, подав у штрафний майданчик, Колінько лише торкнувся м’яча і Барош зрівняв рахунок.

За десять хвилин до кінця двобою оборона латвійської команди почала давати збої. Перший раз лихо пройшло стороною , а наступного - хаотичні дії в обороні привели до переможного гола Хайнца.

В другому на сьогодні матчі в групі D будуть грати Німеччина і Голландія.

Джерело: proUA