УКРАЇНА

10:54

28.05

Влада

Групу “Центр” поповнять колишні “нашоукраїнці”?

0

Народний депутат блоку “Наша Україна” Олег Рибачук вважає передчасними розмови про смерть парламентської групи “Центр”. Він прогнозує поповнення групи депутатами, які мають чітку позицію, але через низку обставин не можуть входити дло опозиційних фракції. Про це «proUA» повідомили в прес-службі блоку “Наша Україна”.

“Центристська фракція Верховної Ради буде поповнюватися новими депутатами, адже в парламенті є певна кількість парламентаріїв, які мають власну чітку позицію, яку виявили 8 квітня, під час голосування щодо внесення змін до Конституції. Ці депутати не згодні з тиском Банкової, водночас не можуть перейти в опозицію з огляду на ряд обставин. Таким чином, значної ваги набуває “третя сила” в парламенті”, – сказав Рибачук.

Депутат також вважає, що вихід п’ятьох народних депутатів зі складу депутатської групи “Центр” прогнозувався після нещодавнього з’їзду Народної аграрної партії України, яка обрала своїм головою спікера парламенту Володимира Литвина. Рибачук додав, що з “Центру” вийшли ті депутати, які пов’язували себе з політичною постаттю Володимира Литвина.

Нагадаємо, що сьогодні депутати Юрій Бойко, Анатолій Гіршфельд, Сергій Касьянов, Станіслав Косінов і Валентин Савицький вийшли зі складу депутатської групи «Центр» і вступили у фракцію Народної аграрної партії. Зараз «Центр» нараховує 12 депутатів при мінімально необхідних 14.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus