УКРАЇНА

20:54

22.05

Влада

СДПУ(о) розбереться із Зінченком пізніше?

0

Фракція СДПУ(о) не має наміру обговорювати питання перебування на посаді заступника голови Верховної Ради Олександра Зінченка, обраного за квотою фракції, у зв’язку з призначенням його керівником виборчої кампанії лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенко. Про це заявив лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук, повідомляє «Українська правда» .

«Ми це питання не обговорювали, не аналізували глибоко і на перспективу. Я давно говорив, що людина, яка була квотована фракцією, має думати не взагалі про поняття честі і достоїнства, а про конкретні справи», - заявив Кравчук.

«Якщо людина залишила фракцію і партію та пішла по відношенню до неї в круту опозицію, потрібно мати честь: я говорю про позицію самого Зінченка. Якщо це цивілізоване суспільство, висока культура, він має визначитися сам», - продовжив він.

Коментуючи призначення Зінченка на посаду координатора виборчої кампанії Ющенка, Кравчук сказав: «Якщо він справиться зі своїми обов’язками і забезпечить перемогу - ціни йому не буде. Але якщо не справиться і не забезпечить - то ціна буде».

Як повідомлялося, віце-спікера парламенту Олександра Зінченка призначено керівником виборчої кампанії Віктора Ющенко на виборах президента.

На парламентські вибори навесні 2002 року Зінченко йшов за виборчим списком СДПУ(о) під 3-ім номером. У Верховній Раді четвертого (нинішнього) скликання обрано віце-спікером за квотою СДПУ(о) 28 травня 2002 року.

Рік тому він вирішив залишити посаду першого заступника, члена політбюро і члена політради СДПУ(о), мотивуючи цей крок тим, що не розділяє позиції керівництва партії із багатьох суспільно-політичних питань і має значні розбіжності в розумінні моральних і етичних норм життя.

21 червня 2003 року політбюро СДПУ(о) звільнило Зінченка від виконання обов’язків першого заступника голови, члена політбюро і політради партії. У вересні його було виключено із СДПУ(о).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus