УКРАЇНА

05:31

24.05

Влада

Уряд хоче збільшити соціальні видатки в бюджеті-2004

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді збільшити соціальні видатки держбюджету-2004 на 2,85 млрд. гривень. Про це «proUA» повідомили в прес-службі уряду.

Згідно із підготовленим Мінфіном та узгодженим із профільним комітетом парламенту варіантом документу, на підвищення мінімальної заробітної платні пропонується додатково спрямувати 1,1 млрд. грн. Також передбачено додаткові кошти для виплат пенсій – понад 300 млн. грн., для компенсації військовослужбовцям сплати податку з доходів фізичних осіб – 500 млн. грн., 280 млн. грн. – для підвищення стипендій студентам, для підвищення пенсій військовослужбовцям – понад 160 млн. грн., для збільшення фінансування чорнобильських програм – понад 220 млн. грн.

Окрім того, у законопроекті враховано регіональний аспект бюджетної політики. Так, з Державного бюджету на 2004 рік передбачено виділити додаткові субвенції на соціальні потреби регіонів. Зокрема 90 млн. грн. пропонується виділити на компенсацію пільг зі сплати житлово-комунальних послуг, встановлених для вдів ветеранів-військовослужбовців; а ще 200 млн. грн. – для компенсації безкоштовного проїзду пільговим категоріям громадян, та на надання іншої допомоги пільговим категоріям громадян.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus