УКРАЇНА

21:15

24.04

Влада

План приватизації перевиконано більше ніж удвічі

0

Після оголошення результатів конкурсу з приватизації «Криворіжсталі» сума, запропонована за меткомбінат консорціумом «Інвестиційно-металургійний союз» (4,26 млрд. грн.), уже надійшла в бюджет. Про це заявив сьогодні на прес-конференції голова Фонду державного майна Михайло Чечетов, повідомляє кореспондент «proUA».

Чечетов продемонстрував журналістам кулькову ручку за 70 копійок, якою він підписав платіжні документи. «Після прес-конференції ви зможете доторкнутися до неї, а комусь я, можливо, подарую ковпачок», – сказав Чечетов.

За словами голови ФДМ, конкурсна комісія в оцінці пропозицій покупців брала за основу не фіскальну складову, а інтереси України. За неофіційною інформацією, ціна, запропонована ВАТ «Северсталь» (м. Череповець, Росія) або консорціумом «Іспат Вугілля» (м. Київ, у цей консорціум увійшли LNM Group і US Steel), перевищувала пропозицію від «Інвестиційно-металургійного союзу».

Чечетов також заявив, що приватизація проходила в прозорих умовах і подякував народним депутатам, які сприяли цьому і прийшли на засідання конкурсної комісії. На сьогоднішнє засідання конкурсної комісії прийшли близько 20 депутатів, але не всім пощастило потрапити на розгляд пропозицій від інвесторів. За словами Чечетова, деякі з них поводилися некоректно – перекидали меблі і намагалися захопити документацію. «Ми не можемо допускати, щоб вони (депутати) документи порвали», – сказав Чечетов і додав, що одна частина депутатів залишилася дискутувати з другою, а комісія провела засідання в іншій кімнаті.

Чечетов також не погодився з тим, що приватизація «Криворіжсталі» є незаконною через позов народного депутата Степана Хмари, який він подав у п’ятницю в Голосіївський суд Києва. Голова ФДМ сказав, що це думка окремого депутата, тим часом як парламентська більшість підтримала приватизацію меткомбінату. Чечетов також додав, що ФДМ зупинив би конкурс, якби було відповідне рішення суду: «Але такого рішення не було», – сказав він.

За словами Чечетова, приватизація «Криворіжсталі» дозволила перевиконати річний план надходжень від ФДМ: при плані близько 2,14 млрд. грн. у бюджет цього року перераховано вже 5,3 млрд. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus