УКРАЇНА

16:47

20.05

Влада

НАТО втручається у внутрішні справи України

0

Адміністрація Президента вважає, що заява Парламентської асамблеї НАТО, у якій вона вимагає від президента Леоніда Кучми не брати участь у виборах Президента третій раз, є втручанням у внутрішні справи України. Про це заявив сьогодні на брифінгу заступника глави АП, начальник Головного аналітичного управління Василь Базів, повідомляє «Главред».

«У комюніке сказано в наказовій формі «Президент України має залишити свою посаду після другого терміну в жовтні»... Коли піти, це справа Кучми та українського народу, а не однієї з закордонних, дуже багато їх, парламентських асамблей», - сказав він.

Базів відзначив, що Україна не сприймає рекомендації, висловлені в такій формі, що виходять за рамки побажань чесних і прозорих виборів. «Указувати, кому йти або не йти на вибори, це вже не побажання прозорих і відкритих виборів. У цьому випадку, це вже втручання у внутрішні справи суверенної держави», - сказав він.

Він припустив, що такі рекомендації можуть потім давати і наступному Президенту України. «Сьогодні дають вказівки Кучмі, завтра будуть давати іншому українському Президентові», - сказав Базів.

Нагадаємо, що на початку червня ПА НАТО закликала Україну до вільних виборів Президента в 2004 році, прийнявши заяву Постійного комітету ПА НАТО щодо президентських виборів в Україні 31 жовтня 2004 року. У середу Кучма дав прогноз, що рекомендації відкритих і прозорих виборів Президента в Україні припиняться після того, як Україна стане членом НАТО і ЄС.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus