УКРАЇНА

18:18

24.05

Влада

США: потрібно повернути «Свободу» у FM-ефір України

0

США наполягають на розширенні мовлення радіо «Свобода» в FM-діапазоні України. Про це журналістам повідомив член ради директорів з питань радіомовлення США Джеффрі Гіршберг після закінчення зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, повідомляє «UA TODAY».

Гіршберг сказав, що метою його візиту є поновлення мовлення «Свободи», а також радіо «Голос Америки» на українських FM-радіостанціях. Він відзначив, що коли радіо «Свобода» здійснювала мовлення на радіостанції «Довіра», то вона була однією з найбільш популярних радіостанцій.

«Український народ хоче знати, що ми говоримо», – сказав Гіршберг. Він додав, що його візити і візити його колег триватимуть доти, допоки мовлення радіо «Свобода» на FM не буде розширено. При цьому, за його словами, США хоче, щоб мовлення радіо «Свобода» у цьому режимі було розширено до проведення виборів президента-2004.

Своєю чергою прес-секретар спікера Ігор Сторожук сказав, що в ході зустрічі обговорювалися питання співробітництва України і США в інформаційній сфері, зокрема мовлення інформаційних програм, у тому числі радіо «свобода» і «Голос Америки».

Литвин підтвердив свою готовність політично і морально сприяти цьому, однак зазначив, що питання мовлення програм належать до компетенції виконавчої влади. Спікер нагадав, що ще в середині травня направив лист у Кабінет Міністрів з проханням розглянути можливість сприяти трансляції програм цього радіо, проте досі не одержав відповіді.

Нагадаємо, що наприкінці лютого 2004 року радіостанція «Континент» почала транслювати програми радіо «Свобода» щодня з 6.00 до 7.00, поки 3 березня не була закрита через відсутність ліцензії на мовлення.

17 лютого 2004 року радіостанція «Довіра» припинила трансляцію радіо «Свобода» на своїх хвилях. «Свобода» вважає відмову від трансляції незаконною і пояснює її політичними причинами.

7 травня 2004 року «Свобода» почала трансляцію своїх програм на частоті 103,7 FM радіостанції «Такт» (Вінниця). Крім того «Свобода» здійснює мовлення на радіо «Сокаль» (Львівська область), радіо «Тон» (Тернопіль і область), радіо «Вежа» (Івано-Франківськ), а також в Одесі, Сімферополі і Харкові.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus