УКРАЇНА

11:51

21.05

Парламент відремонтують на 40 мільйонів гривень

Парламент відремонтують на 40 мільйонів гривень

0

Сесійну залу Верховної Ради буде реконструйовано, у ній встановлять нові крісла і мікрофони, поліпшать акустику, створять кращі умови для роботи депутатів. Про це повідомляють «Подробности».

За словами прес-секретаря голови парламенту Ігоря Сторожука, Кабінет Міністрів 8 червня розпорядився виділити 12 мільйонів гривень для оснащення сесійної зали спеціальним обладнанням. За словами Сторожука, на це обладнання буде витрачено тільки частину з 40 мільйонів гривень, призначених на переоснащення сесійної зали.

У підготовленій апаратом Верховної Ради довідці повідомляється, що в сесійній залі планується поліпшити електроакустичні характеристики, більш раціонально облаштувати робочі місця народних депутатів. Зокрема під час реконструкції буде проведене перепланування зали із застосуванням радіальної схеми розміщення місць, будуть зроблені додаткові проходи в секторах, кількість місць у ряду зменшиться з 9-15 до 4-6, збільшиться ширина проходу між рядами. Крім того, планується замінити старі крісла на крісла нової конструкції, зокрема ширші.

У залі також замінять килимове покриття, дерев’яні стінні панелі, гідроізоляцію купола.

Планується також замінити мікрофони і мікрофонні підсилювачі в пультах народних депутатів системи «Рада-3», модернізувати устаткування звукопідсилення і синхронного перекладу мов на столі президії, на трибуні, на робочих місцях президента, голови уряду і його заступників, у ложах уряду, запрошених, а також співробітників секретаріату.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus