УКРАЇНА

02:34

27.05

Влада

Мінфін шукає джерела для резервного фонду нафтопродуктів

0

Уряд починає всі заходи для того, щоб ситуація на ринку нафтопродуктів не стала «ступором» розвитку економіки цього року і темпи зростання ВВП були збережені. Про це заявив директор Департаменту податкової та митної політики Мінфіну України Петро Андреєв, повідомляє LIGA ONLINE.

Зокрема, уряд уже розробив три законопроекти. Один з них, за словами Андреєва, дає урядові право регулювати ціни на внутрішньому ринку.

Крім того, Андреєв повідомив, що зараз уряд розглядає можливість формування резервного фонду нафтопродуктів, що дозволить забезпечити потреби країни в нафтопродуктах у «пікових» ситуаціях і, таким чином, створити стабільність на цьому ринку.

Тепер Мінфін України розробляє варіанти, за рахунок яких джерел буде формуватися цей резервний фонд.

Нагадаємо, президент Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів до 1 серпня 2004 року створити резервний фонд нафтопродуктів для використання в період різкого зростання цін на них.

Водночас директор енергетичних програм Українського центру економічних і політичних досліджень ім. Разумкова Володимир Саприкін вважає, що Україна поки не в змозі сформувати повноцінний резерв нафти і нафтопродуктів, достатній для впливу на ринок, оскільки для цього необхідно від декількох сотень тисяч до мільярда доларів. Крім того, на створення системи держрезерву нафтопродуктів може піти від п’яти до семи років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus