УКРАЇНА

20:51

22.05

Влада

Кадиров агітує за Алу Алханова

0

Прихильники Ахмада Кадирова сьогодні висунули єдиного кандидата на участь у президентських виборах у Чечні. Ним став 47-річний генерал-майор міліції Алу Алханов, який обіймає посаду міністра внутрішніх справ Чечні, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За словами першого заступника голови уряду республіки Рамзана Кадирова, сина загиблого президента Чечні, Алханов - гідний соратник Ахмата Кадирова. Його кандидатура одностайно обрана прихильниками покійного президента Чечні, додав Рамзан Кадиров.

Аллу Алханов народився 1957 року і закінчив Академію МВС СРСР. Він працював на різних посадах у Міністерстві внутрішніх справ Чечено-Інгушської АРСР. Після приходу до влади в республіці Джохара Дудаєва був одним з лідерів опозиції, прихильником повернення Чечні в правове поле Росії.

У 1995-1996 роках при уряді Доку Завгаєва обіймав посаду начальника республіканського лінійного Управління внутрішніх справ на транспорті. У серпні 1996 року підрозділ, очолюваний Алхановим, учинив запеклий опір бойовикам, що захопили Грозний.

Наприкінці 1996 року після приходу до влади Аслана Масхадова він виїхав за межі республіки. У 1997 - 2000 роках - начальник лінійного відділу міліції в міста Шахти Ростовської області.

Вибори президента Чечні призначено на 29 серпня.

25 травня стартувала виборча кампанія.

Вибори будуть проходити відповідно до діючого законодавства, згідно з яким, окрім збору підписів виборців, кандидат у президенти може внести виборчу заставу розміром понад 4,5 млн карбованців при обмеженні витрат на виборчу кампанію 30 млн карбованців. Крім того, кандидатом у президенти можна висуватися від політичної партії, без підписів і застави.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus