УКРАЇНА

16:33

20.05

Влада

Лавринович: наші експертизи – найкращі в світі

0

Міністерство юстиції України починає проводити конкурси на заміщення вакантних посад керівного складу науково-дослідних інститутів судових експертиз. Як заявив міністр цього відомства Олександр Лавринович, він особисто буде контролювати відбір кандидатів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Лише протягом минулого року судово-експертні установи Міністерства юстиції України повели 63,5 тисячі експертиз, в тому числі, понад 19 тисяч по кримінальних справах. Лавринович наголосив, що чимало з них набуло широкого резонансу в суспільстві. Зокрема, експертизи за фактом збитого над Чорним морем літака Ту-154М, влучення ракети у житловий будинок в Броварах, почеркознавчі експертизи щоденників Мілошевича за доручення Міжнародного трибуналу по Югославії, по справі вибухів на ракетно-артилерійському складі в Артемівську.

Крім того, серед проведених судових експертиз чимало було здійснено на замовлення правоохоронних органів, що мають власні установи судових експертиз. Торік на замовлення МВС науково-дослідними інститутами Мін′юсту було виконано близько 20% судових експертиз; на замовлення органів прокуратури – 6%. Крім того, на замовлення судів, в тому числі господарських, було виконано близько 13% експертиз, а на замовлення Державної податкової адміністрації – 3%.

Міністр підкреслив, що установи судових експертиз Мін’юсту є одними з найкращих у світі, проте суспільна значимість їхньої діяльності ставлять нові вимоги до роботи й до якості керівного складу.

Міністерству юстиції підпорядковано 7 науково-дослідних інститутів судових експертиз – Київський, Харківський, Одеський, Донецький, Дніпропетровський, Львівський, Кримський та їх 12 відділень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus